Форум Форуми Інкубація Не вилупляється мальок

Перегляд 8 гілок відповідей
  • Автор
    Записи
      Хранитель

Доброго дня, підкажіть чому не вилупляється мальок?

Учасник

Можливо була незапліднена ікра, також буває перепад температур, замала вологість, погана вентиляція. В нас було таке, що не вилуплявся в певні дати збору ікри, самі не розуміємо чому таке ставалось.

Учасник

Можливо була незапліднена чи недоношена ікра (прозора), також буває перепад температур, замала вологість, погана вентиляція. В нас було таке, що не вилуплявся в певні дати збору ікри, самі не розуміємо чому таке ставалось.

Учасник

Які умови повинні бути для вилуплення яєць, температура вологість?

Учасник

20°С насколько я знаю

LevkoLevko
      Учасник

В інкубаторі температура 18°-19°
      вологість 70%

Учасник

Добрый день всем! Скажите как у вас икра вылупляется? У нас часто икра в ланчбоксе умирает. Часть лупится часть умирает. У всех так. Не могу понять с чем это связанно. Один день сбора икры хорошо а другой может половина только вылупиться а остальное умрет. Температуры в инкубаторе хорошие рекомендованные влага тоже. А что происходит не понимаю.

Учасник

У нас майже вся ікра вилупилася. Було пару днів, яка вилупилася половина. Думаю у нас була проблема в температурному режимі

VehopiVehopi
      Учасник

Из всей вылупившийся икры, а это на данный момент 120 боксов, был только один комок не вылупившийся.

Перегляд 8 гілок відповідей
  • Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .