Форум Форуми Збір равлика Збір равлика

Перегляд 10 гілок відповідей
  • Автор
    Записи
      OrestOrest
      Учасник

Коли варто розпочинати збір равлика?

Учасник

Теж цікавить коли краще розпочинати і хто коли планує збирати?

Учасник

Коли тверда мушля і закручена губа. Потрібно дивитись щоб не заривався в землю і не відкладав ікру. Та обов‘язково зібрати до перших заморозків бо потім він падає в мушлі і не має товарного вигляду.

• Відповідь змінена 1 year, 10 months тому користувачем AvatarTrocman.
      VehopiVehopi
      Учасник

Из нескольких источников есть информация, что начинают собирать со второй половины июля, в зависимости от периода высадки молодняка. Ориентируются по готовности раковины, как некоторые говорят «завёрнутой губе».

ThlooveseThloovese
      Учасник

Є ймовірність, що навіть зрілий равлик не почне робити кладки поки не буде відповідних умов, тобто поки не спаде спека, думаю, нічого страшного не станеться, якщо почати збір в серпні. Це моя думка. Буду рада почути контраргументи для знаходження консенсусу 🙂

OrestOrest
      Учасник

Ще питання: чи правда, що неправильне зберігання равлика призводить до високого відсотку його смерті в перші дні після пробудження? З чим це може бути пов’язано? З невідповідною температурою, чи високою вологістю?

Неактивований

Підкажіть будь ласка яка у вас норма збору равлика за годину?

YuraYura
      Учасник

Сьогодні відбирав маточне, за три години-відро 8л, Але! Майже під кожним щитом одна-дві відкладають ікру в грунт.

VehopiVehopi
      Учасник

Можно ли мыть улитку в репродукционном помещении? Сколько раз в день её промывать?
      И где ее потом хранить после промывки?

YuraYura
      Учасник

Доброго дня. Я дізнавався. Мити можна де вам зручно, головне щоб приміщення провітрювалось. Миється один раз в день 3-5 днів. Зберігати в сухому добре провітрюваному приміщенні, до того поки вночі перестане прокидатися (3-4 тижні) а потім в холодильник або підвал.

VehopiVehopi
      Учасник

Спасибо!

Перегляд 10 гілок відповідей
  • Вибачте , ви повинні увійти в систему , щоб відповісти в темі .